W SzkołaBHP szanujemy Twoje prawo do prywatności. W tym miejscu znajdziesz informacje w jaki sposób gromadzimy, przetwarzamy i wykorzystujemy dane o użytkownikach.

 

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez SzkołaBHP?

 

Dane statystyczne

  1. Zbieramy dane wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP, cookies) lub urządzeń są przez nas wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami i świadczonymi usługami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).
  2. Gromadzimy również dane techniczne dotyczące urządzeń wykorzystywanych przez użytkowników (np. producent, model) w celu zapewnienia poprawnego działania aplikacji na wielu urządzeniach.

 

Dane osobowe

  1. Zapisanie się do usług wymaga zebrania danych osobowych niezbędnych do wykonywania czynności związanych z prawidłową obsługą systemu. Każdy użytkownik podaje obowiązkowo swoje imię i nazwisko oraz adres email.
  2. Dane osobowe podane przez użytkownika nie są przez nas przekazywane osobom trzecim bez odpowiedniej zgody.
  3. Tworzone przez użytkowników treści nie są publicznie dostępne lub prezentowane z uwagi na to, że dostęp do nich posiadają jedynie podmioty które zdecydowały się na naszą usługę.

 

W jaki sposób chronimy informacje?

  1. W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa wszelkie połączenia pomiędzy aplikacjami klienckimi a serwerami są realizowane przy wykorzystaniu szyfrowanego połączenia SSL.
  2. Wszelkie hasła są przechowywane w systemie w zaszyfrowanej formie i nie posiadamy możliwości ich odczytu.
  3. Wszystkie dane chronimy zgodnie z przepisami prawa polskiego.
  4. Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o użytkowniku
  5. Każdy użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych. Możliwość ich usunięcia posiadają administratorzy wyznaczeni przez naszego klienta.

 

Informacje zwrotne

W przypadku, gdyby użytkownik uznał powyższe rozwiązania za niewystarczające, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuj aby kontynuować. więcej informacji

Kliknij tutaj aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące Polityki Prywatności.

Zamknij